O Firmie

Centrum Informatyczne PolSoft to dynamicznie rozwijająca się firma zapewniająca innowacyjne rozwiązania informatyczne i usługi wdrożeniowe dopasowane do potrzeb klienta.

Firma założona w 1993 roku koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań w szerokim zakresie usług, począwszy od statusu opiekuna biznesu IT, po dostawcę i wykonawcę projektów. Nasza Firma dała się poznać jako solidny i doświadczony partner zarówno w sektorze SOHO jak i sektorze produkcyjnym.


Nasza strategia

Wiedza i wieloletnie doświadczenie, zespół specjalistów oraz zorientowanie na potrzeby klienta pozwala nam oferować optymalne rozwiązania oparte na wzajemnej współpracy. Wspólnie analizujemy indywidualne potrzeby naszych partnerów i proponujemy najlepsze rozwiązania i możliwości, które zawsze przekładają się na realne korzyści.

Nasi specjaliści zafascynowani nowoczesnymi technologiami śledzą rynek informatyczny dając naszym klientom trafne rozwiązania umożliwiające szybkie i bezpieczne prowadzenie własnego biznesu. Jesteśmy nastawieni na sukces, nowe wyzwania oraz zmiany.


Nasza jakość

Przyjęta polityka jakości opiera się o wykwalifikowany zespół specjalistów zorientowanych na klienta. Politykę jakości realizujemy dostarczając usługi opieki informatycznej, outsourcingu i dostaw na najwyższym poziome. Jesteśmy zawsze otwarci na opinie naszych partnerów i uwzględniamy je przy naszej współpracy.

Nasze kompetencje i fachowość, samodoskonalenie oraz zapewnienie zgodności realizowanych działań z regulacjami prawnymi pozwala traktować nas jako solidnego partnera w biznesie.


Nasi partnerzy

Prowadzenie działalności wykorzystującej nowoczesne technologie, realizacja ciekawych projektów oraz konieczność poszerzania wiedzy, pozwoliła nam uzyskać certyfikaty i statusy partnera czołowych firm informatycznych:

• DELL REGISTERED PARTNER
• INTEL
• MICROSOFT AUTHORIZED EDUCATION RESELLER
• SAMSUNG RESELLER PRO
• FUJITSU SIEMENS
• JUNIPER NETWORKS PARTNER


NASZE CERTYFIKATY
NASI GŁÓWNI PARTNERZY